Elektroosmóza –ATMOSAN

OBAKO - riešenia za mieru

OBAKO - riešenia za mieru

skende
  • obako
    Či už pre nás máte len drobnú stavebnú zákazku, alebo by ste nás radi oslovili s ozajstnou technickou výzvou, urobíme všetko pre to, aby sme Vám dodali výsledok podľa Vašich predstáv.

 

Molekulárne odvlhčovače Atmosan® R26s a R16 sú ekologické, lacné a zároveň veľmi učinné a šetrné k odvlhčeniu domov, ktoré sú postihnuté vzlínajúcou kapilárnou vlhkosťou.

 

Prístroje Atmosan® slúžia na bezkontaktné vysúšanie stavebných priestorov so zvýšenou vlhkosťou, ktorá je obsiahnutá v murive a tým sa dostáva aj do ovzdušia týchto priestorov.

Prístroj je založený na princípe generovania pulzujúceho magnetického poľa. Pomocou riadiacej jednotky, impulzy so špecificky namodulovaným priebehom, pôsobia na molekuly vody (v plynnom, alebo kvapalnom skupenstve) a dodávajú im el. náboj, ktorý ich presúva na vyššiu energetickú hladinu.

Týmto spôsobom sa vlhkosť pomaly a vytrvalo vo vysúšanom priestore znižuje, až sa dostane na prirodzenú vlhkosť, ktorú následne udržuje.

Je ekologický, šetrný k ľuďom, zvieratám i prírode.

EKOLOGICKÉ
LACNÉ
ÚČINNÉ

Jedná sa o elektrofyzikálne systémy novej generácie, ktoré bez použitia chemických látok a bez zásahu do statiky objektu odstránia vzlínajúcu kapilárnu vlhkosť.

NOVÁ GENERÁCIA
RIEŠENIE vzlínajúcej vlhkosti
BEZ ZÁSAHU DO STATIKY
BEZ CHEMIKÁLIÍ

 

Systémy Atmosan® nahradia poškodené alebo chýbajúce izolácie v murive a tak zostane iba prirodzená vlhkosť. Prirodzená vlhkosť sa pohybuje okolo 3-5% .Pri vysúšaní systémom Atmosan® zmizne aj zatuchnutý vzduch.

kontakty


 

Chcete sa niečo opýtať?

Polia označené (*) sú povinné.
captcha
Reload

OBAKO - riešenia za mieru

| www.obako.sk |

 

created by: Marek Sarvas