OBAKO - riešenia za mieru

OBAKO - riešenia za mieru

  • obako
    Či už pre nás máte len drobnú stavebnú zákazku, alebo by ste nás radi oslovili s ozajstnou technickou výzvou, urobíme všetko pre to, aby sme Vám dodali výsledok podľa Vašich predstáv.

 

Reťazová píla podrezáva postupne murivo v tehlovej špáre. Potom prebieha čistenie prerezanej špáry, vkladanie fóliovej izolácie do prerezanej a  prečistenej špáry. Fólie sa vzájomne prekrývajú a rovnako majú žiadaný presah cez murivo, ktorý je potrebný pre napojenie ďalších izolácií. Ďalej  je to klinovanie podrezaného muriva natlačením pevnostných klinov a injektovanie špáry cementovou zmesou.

 

E 21 - 2300W/230V - Elektrická reťazová píla s vídiovou reťazou

E 21 - 2300W/230V - Elektrická reťazová píla s vídiovou reťazou

Pre rezanie ľahkých stavebných materiálov, pre úpravy, rezanie otvorov a renovácie. COMER E21 je CE štandardná ručná elektrická píla pre stavebníctvo, ktorá vznikla na základe skúseností COMER v oblasti rezania suchého muriva. Bezpečný a spoľahlivý nástroj pre používateľa, ktorý zaručuje rýchle a presné rezanie, bez prachu alebo odpadu, pričom časti rezu sú pripravené pre pokládku, čo znamená významné úspory na materiáloch. Nízkou rýchlosťou iba 2000 ot / min, umožňuje optimálne použitie v stavebníctve.


COMER E 21 je vhodný najmä pre rezanie špár malty, pre otváranie dverí a okien, pre dokončovacie práce izbách a vo všetkých prípadoch, kde je nutnosť okamžitých úprav muriva priamo na mieste, ako je Poroton a Alveolater, Gasbeton, Ytong, Siporex, Eraclit , Tuff a podobné materiály.

Štandardná výbava

• Vodiaca lišta
• Tvrdená štandardná reťaz.
• Vak na náradie, vrátane príslušenstva na bežnú údržbu.

POZN.: Na zabezpečenie dlhej životnosti E 21, používajte výhradne COMER E20LUB olej s vysokou viskozitou

 

kontakty


 

Chcete sa niečo opýtať?

Polia označené (*) sú povinné.
captcha
Reload
created by: Marek Sarvas